Asus přichází s novou midi-tower skříní pro hráče ROG Strix Helios
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 16.1.2019

Novinka značky Republic of Gamers od společnosti Asus je tradiční midi-tower skříň pro základní desky formátu E-ATX a menší určená zejména hráčům.

 

Neotřelý design skříně zajišťuje zejména kombinace povrchem se vzhledem broušeného kovu a tónovaným, temperovaným sklem na čelním a bočním panelu. Čelní prosklený panel Strix Helios je dále doplněný o aRGB LED nasvícení reliéfů a loga série. O připojení aRGB podsvícení se stará 3pinový konektor do základní desky.

Asus přichází s novou midi-tower skříní pro hráče ROG Strix Helios

Kromě RGB nasvícení můžeme na skříni najít také sadu čtyř portů USB 3.1, z nichž jeden je typu C, společně se snadno dostupným ovládáním regulace otáček a LED. Celkové rozměry skříně jsou 249 × 564 × 592 mm (š × v ×h). Kvůli zachování čistého vzhledu jsou v interiéru k dispozici pouze dvě 3,5" pozice pod krytem na dně skříně, pod nímž se ukrývá také napájecí zdroj. Vyjma toho se ale dočkáme dalších čtyř 2,5" pozic třeba pro SSD.

Obstojně by mělo být postaráno také o chlazení, kdy můžeme za čelní panel umístit až tři 140mm větráky doplněné až o dva 140/120mm ventilátory na vrchním panelu. Zadní „výfukový“ 120mm ventilátor je ve skříni již přeinstalovaný. Zajímavostí zadního panelu jsou také dvě vertikálně orientované pozice pro grafickou kartu připojenou přes PCIe riser. Ten ale součástí balení není.

Cena Strix Helios bohužel zatím zůstává neznámou.

Zdroj: techPowerUp

 Tagy: Asus  ROG  Strix Helios  PC skříň  mid-tower  midi-tower  E-ATX  ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.