Antec v rámci CES představil novou odhlučněnou PC skříň P101 Silent
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 14.1.2019

Společnost Antec předvedla v rámci svého stánku na veletrhu CES svoji novou počítačovou skříň pro náročnější uživatele, kteří kladou důraz zejména na nízkou hlučnost své sestavy.

Novinkou do stáje Antec se stal model P101 Silent, který potěší zejména vyváženým poměrem prostoru a ceny, ale jak už název napovídá sází hlavně na maximální odhlučnění vnitřních kompoennt. Jedná se o model, který pojme základní desky až do formátu E-ATX. Jde tedy o skříň midi-tower s rozměry 527 × 232 × 506 mm.

 Antec v rámci CES představil novou odhlučněnou PC skříň P101 Silent Antec v rámci CES představil novou odhlučněnou PC skříň P101 Silent

Obě bočnice skříně a čelní panel jsou vybavené protihlukovým polstrováním. Za čelem je pak ukryta trojice 120mm ventilátorů s bílými lopatkami, které doplňuje ještě jeden 140mm zadní ventilátor. Kromě solidního prostoru pro chlazení se dočkáme také jedné 5,25" pozice a až osmi 3,5", které lze nahradit také disky 2,5". Nativně můžeme ještě instalovat dva 2,5" disky na zadní části držáku základní desky.

 Antec v rámci CES představil novou odhlučněnou PC skříň P101 Silent Antec v rámci CES představil novou odhlučněnou PC skříň P101 Silent

Uživatelé mohou do skříně umístit grafické karty s délkou až 450 mm a chladič procesoru s výškou až 180 mm. Limitem pro napájecí zdroje je 290mm délka.  PSU lze instalovat ze zadní části skříně. Nechybí samozřejmě ani prachové filtry a poměrně bohatý I/O panel vybavený dvěma USB 2.0 a dvěma USB 3.0 porty s bílým podsvícením společně se dvěma audio konektory a třístupňovým regulátorem otáček ventilátorů.

To vše získáme za cenu okolo 110 dolarů, což je v přepočtu zhruba 2 450 Kč bez DPH.

Zdroj: techPowerUpTagy: Antec  CES  P101 Silent  PC skříň  case  E-ATX  midi-tower  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.