Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.1.2019

Široká nabídka počítačových skříní Zalman se rozrostla o dva nové modely. S2 a S3 jsou cenově dostupné modely formátu mid-tower celé v černém provedení. Novinky se liší především designem čelního panelu. Typ S2 je nápadný na první pohled svým výrazným žebrováním, S3 zaujme zase efektem kartáčované oceli.

Skříně Zalman S2 a S3 jsou určeny pro základní desky ATX, mini-ITX a mATX, mohou být vybaveny současně dvěma pevnými disky HDD 3,5" a dvěma SSD 2,5". K dispozici je sedm PCI slotů pro další rozšíření. Maximální výška CPU chladiče pro tyto skříně je 156 mm, délka grafické karty 330 mm. Obě novinky mají oddělený prostor pro napájecí zdroj do délky 180 mm.

Skříně je možné vybavit až osmi ventilátory. Horní panel je možné osadit dvěma větráčky 120 mm, přední panel až třemi ventilátory. Další dva 120mm ventilátory je možné umístit do spodního panelu. Zalman S2 i S3 jsou dodávány se zadním ventilátorem o průměru 120 mm. Přední a zadní panel může být alternativně osazen radiátory chladicího systému. Ve spodní části jsou umístěny prachové filtry. Další velký filtr je odnímatelný, magnetický a je umístěn v horním panelu. V přední části horního panelu u obou modelů jsou tlačítka pro reset, I/0, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, dva porty USB 2.0 a jeden port USB 3.0. Obě skříně mají průhledný boční panel.

Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3

Zalman S2 má přední panel s výrazným designem žebrování a je navržen pro maximalizaci chlazení. Přední panel modelu Zalman S3 na první pohled zaujme efektem kartáčované oceli.

Cena a dostupnost:

PC skříně Zalman S2 i Zalman S3 jsou k dostání za doporučenou cenu 989 Kč včetně DPH.

Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3 Zalman poslal do prodeje počítačové skříne S2 a S3Tagy: S3  S2  Zalman  PC  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.