PanzerGlass ClearCase je skleněný kryt pro smartphony
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.1.2019

Dánský výrobce prémiových ochranných skel pro chytrá zařízení, PanzerGlass představuje nové pouzdro ClearCase, které dokonale ochrání telefon a přitom zároveň zachová jeho unikátní design.

ClearCase navazuje na osvědčená ochranná skla nejvyšší kvality PanzerGlass. Poskytuje nekompromisní ochranu s jedním velkým rozdílem oproti klasickým nevzhledným ochranným pouzdrům – umožňuje zachovat nádherný vzhled vašeho zařízení. Díky tomu, že zadní stranu pouzdra tvoří průhledný kus ještě silnějšího skla PanzerGlass, zůstane vzhled zařízení téměř beze změn.

Základ pouzdra tvoří sklo na zadní straně s tloušťkou 0,7 milimetru, tedy o 0,3 milimetru hrubší oproti klasickým ochranným sklům PanzerGlass na displeje telefonů. To znamená zvýšenou odolnost při nárazech a pádech při zachování tradiční odolnosti proti škrábancům, kterou známe z ostatních produktů dánské značky. Použití skla místo polyuretanového termoplastu (TPU) na celé zadní straně pouzdra přináší několik výhod. Jak již bylo zmíněno, je odolnější vůči škrábancům a odření při běžném používaní. Použití skla také zajistí, že ClearCase nebude trpět žloutnutím, jak je tomu u průhledných výrobků z TPU plastu. Méně také ovlivňuje vzhled samotného zařízení a v neposlední řade působí v ruce více prémiově a příjemněji. I s pouzdrem tak má uživatel z používaní zařízení lepší zážitek, v podstatě stejný jako při dotyku skla na zádech telefonu. Výhodou také je, že materiál nijak nebrání použití bezdrátového nabíjení.

PanzerGlass ClearCase je skleněný kryt pro smartphony

Rám pouzdra je tvořen měkkým TPU plastem, který je ale ošetřený speciální vrstvou, která má zamezit nepříjemnému žloutnutí. Samozřejmostí jsou vystouplé části, které přesně pasují na tlačítka na boku telefonu a umožňují tak pohodlnější stisk. Zadní strana i rám pouzdra jsou pokryty silnou oleofobní vrstvou, která zabrání zachytávání otisků prstů. ClearCase je také perfektně kompatibilní s ochrannými skly PanzerGlass na displej telefonu.

Pouzdro PanzerGlass ClearCase bude v obchodech dostupné od v průběhu února za maloobchodní cenu 899 Kč Kč. Dostupné bude pro Apple iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, Xs, Xs Max a Xr. Další modely od jiných výrobců budou postupně přibývat.Tagy: PanzerGlass  ClearCase  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.1.2019 12:25:26   93.99.5.xxx 00
You were supposed to destroy them! Not join them!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.