Chytré televizory Samsung nabídnou iTunes Movies & TV Shows a podporu Apple AirPlay 2
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.1.2019

Společnost Samsung oznámila, že počínaje od letošního jara nabídnou její modely chytrých televizorů pro rok 2019 podporu služeb iTunes Movies & TV Shows a Apple AirPlay 2. Modely z loňského roku získají tyto funkce získat prostřednictvím aktualizace firmwaru.

Chytré televizory Samsung si tak připíší ve svém oboru prvenství, protože nová aplikace iTunes Movies & TV Shows bude při svém premiérovém uvedení dostupná ve více než 100 zemích pouze na těchto přístrojích. Smart TV Samsung také nabídnou ve 190 zemích celého světa podporu funkce AirPlay 2.

Díky nové aplikaci iTunes Movies & TV Shows získají zákazníci přístup ke své stávající knihovně iTunes, budou moci procházet obchod iTunes Store a zakoupit si zde nebo půjčit některý ze stovek tisíc filmů či televizních pořadů, a získají také přístup k filmům v 4K HDR rozlišení.

Chytré televizory Samsung nabídnou iTunes Movies & TV Shows a podporu Apple AirPlay 2

Aplikace iTunes Movies & TV Shows bude plně integrována s dalšími službami pro platformu Smart TV společnosti Samsung, jako jsou univerzální průvodce, nový inteligentní asistent Bixby či vyhledávání, a nabídne tak v rámci platformy Samsungu konzistentní zážitek.

Díky podpoře AirPlay 2 budou zákazníci moci bez problémů přehrávat svá videa, fotografie, hudbu, podcasty a další obsah ze zařízení Apple přímo na chytrých televizorech Samsung včetně televizorů řady QLED 4K a 8K, lifestylových modelů The Frame a Serif a dalších UHD a HD televizorů Samsungu.

Chytré televizory Samsung nabídnou iTunes Movies & TV Shows a podporu Apple AirPlay 2Tagy: Samsung  iTunes  Apple  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.