Strategickou hru Anno 1602 si nyní můžete stáhnout zdarma
autor: Martina Lipertová , publikováno 18.12.2018

Populární strategická hra Anno 1602 je nyní zdarma k dispozici na stránkách Ubisoftu. Akce trvá až do 22. prosince a je předskokanem nově plánované strategie z této série.

Strategickou hru Anno 1602 si nyní můžete stáhnout zdarma

Anno 1602 vyšla v roce 1998, což v kontextu videoher skutečně může být rok 1602. Jedná se o realtimovou strategii, která stárne obecně pomaleji, než některé jiné žánry a skutečně i graficky tato hra nevypadá až tak špatně. 

Chcete-li si Anno 1602 stáhnout, musíte se přihlásit ke svému Ubisoftu účtu (pokud ho nemáte, musíte si ho založit), v nabídce her najít daný titul a přidat si ho do knihovny. Od té doby je tato hra vaše, takže si ji můžete stáhnout kdykoliv se vám zlíbí, tedy i po vypršení této akce.

Anno 1602 prodala miliony kopií, ale její hodnocení bylo dost kolísavé. Někteří recenzenti o ní mluvili jako o průměrné hře, jiní ji zase hodnotili velice nadstandardními známkami. Celkově však byla natolik populární, že z ní vzešla jedna z nejúspěšnějších strategických sérií, která se už 26. února 2019 dočká nového pokračování v podobě Anno 1800.

Zdroj: 1, 2Tagy: hry  hra  ubisoft  anno  anno 1602  akce  zdarma  strategická  rts  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.