Zalman K1: skříň s LED podsvícením a průhlednou bočnicí
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.12.2018

Novinka na trhu mezi počítačovými skříněmi formátu mid-tower zaujme designem a účelným uspořádáním vnitřního prostoru. Linie skříně jsou zvýrazněny lemováním čelního panelu s LED podsvícením.

Vývoj a originální design skříně K1 pochází z designerského studia se sídlem v Jižní Koreji. To kladlo důraz na ovládání, ochranu před prachem, efektivní systém cirkulace vzduchu pro chlazení, eliminaci vibrací, snadnou rozšiřitelnost a účelné vedení kabelů.

Vypínač, restartovací tlačítko, ovládání LED podsvícení, porty USB rozhraní a audio vstup i výstup jsou účelně umístěny na horním panelu skříně. Důmyslný systém magnetických a vysunovacích prachových filtrů pak zajistí bezprašné prostředí pro bezchybnou práci hardwaru. 

Pro chlazení je možné instalovat až 8 ventilátorů s průměrem 120 mm nebo 5 ventilátorů velikosti 140 mm. Součástí dodávky je již předinstalovaný 120mm ventilátor v zadním panelu. Skříň je ve spodní části vybavena antivibračními a protiskluzovými patkami, pro skryté vedení kabelů vnitřkem skříně jsou připraveny vodící lišty.

Zalman K1 je určen pro zdroje s maximální délkou 190 mm, pro grafické karty (duální) do 380 mm a chladiče do 178 mm. Skříň lze osadit dvěma disky HDD 3,5" nebo dvěma SSD 2,5". Dále je možné instalovaný hardware rozšířit o další dva SSD 2,5". Pro dodatečné rozšíření je k dispozici i sedm PCI slotů. Novinka o rozměrech 458 × 210 × 450 mm má boční průhledný panel z matného skla o tloušťce 4T. Čelní panel je lemován LED podsvícením.

Dostupnost a cena

Zalman K1 lze koupit za doporučenou koncovou cenu 2 199 Kč včetně DPH.

Zalman K1: skříň s LED podsvícením a průhlednou bočnicí


Tagy: Zalman K1  Zalman  K1  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.