Asus a Quantumcloud spojují síly při vývoji softwaru pro těžbu kryptoměn
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.12.2018

Společnost Asus oznámila partnerství se startupem Quantumcloud, který přišel se softwarem, s jehož pomocí mohou hráči využít svých neaktivních grafických karet k těžbě kryptoměn a získat tak výplatu digitální hotovosti prostřednictvím služeb PayPal nebo WeChat.

„Jako přední světový výrobce grafických karet je Asus připraven stát se distribučním partnerem aplikace Quantumcloud, která přináší svým zákazníkům hotovost v závislosti na efektivitě těžby kryptoměny pomocí vlastního systému,“ uvádí zpráva. Asus, který na trh každoročně přináší množství grafických karet, disponuje rozsáhlou uživatelskou základnou. Tito uživatelé mohou potenciálně snadno získat pasivní příjem díky instalaci softwaru Quantumcloud.

Program Quantumcloud se od ostatních aplikací liší tím, že uchovává zákaznická data v bezpečí a nabízí snadnou správu. Potvrzením závazku firmy Quantumcloud chránit uživatelská data je přísné dodržování pravidel GDPR. Firma navíc nevyžaduje od svých zákazníků vytvoření jedinečných přihlašovacích údajů.

Místo toho mohou lidé využít k přihlášení a vyzvednutí vytěžených prostředků své již existující účty služeb PayPal nebo WeChat. Pro zjednodušení uživatelského komfortu jsou správa digitální peněženky, mix těžených kryptoměn, konverze měny a její transfer plně integrovány do softwaru Quantumcloud.

Asus a Quantumcloud spojují síly při vývoji softwaru pro těžbu kryptoměn

 Tagy: Asus  Quantumcloud  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.