Známe datum vydání akční hry v postapokalyptickém světě Rage 2, podívejte se na trailer
autor: Martina Lipertová , publikováno 8.12.2018

Společnost Bethesda u příležitosti The Game Awards představila tariler k jedné ze svých připravovaných akčních her. V jeho rámci jsme se dozvěděli datum vydání připravované akční hry Rage 2 stejně jako některé další detaily.

Známe datum vydání akční hry v postapokalyptickém světě Rage 2, podívejte se na trailer

Jak se dozvíte také v nově vydaném traileru, Rage 2 vyjde 14. května 2019 pro počítače a konzole Xbox One a PlayStation 4. Na rozdíl od svého předchůdce je Rage 2 striktně singleplayerová hra, která navíc přináší i trošku odlišnou hratelnost.

Zatímco Rage byla koridorovka, kde jste mezi jednotlivými misemi přejížděli poměrně úzkými cestičkami, Rage 2 je mnohem otevřenější. Dokonce by se dalo říci, že je zasazená do otevřeného herního světa a svým způsobem se podobá spíše Mad Maxovi, než právě prvnímu dílu. Kromě střílení tedy budou hrát velmi důležitou roli také automobily a to včetně monster trucků. 

Mix nehostinného prostředí a šílených situací přitom vypadá nadmíru dobře. Budeme doufat, že Bethesda do Rage 2 vložila více duše, než do Fallout 76. 

Zdroj: PC GamerTagy: hry  hra  akční  fps  rage  rage 2  bethesda  trailer  video  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.12.2018 18:51:24   185.108.120.xxx 30
To vypadá, jako by někdo z mladých nadějných manažerů řekl: "Jednička se málo prodávala, udělejte to jako Borderlands!". To bude průser.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.