Takto vypadá první Huawei s „dírou“ v displeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.12.2018

Necelé dva týdny před oficiální premiérou unikají na veřejnost další snímky chystaného smartphonu Huawei nova 4. Tentokrát se o ně s námi podělil server gizmochina.com.

Huawei nova 4 uniká na živých snímcích je zachycena z čelní a zadní strany. Konkrétně můžeme vidět, jak telefon vypadá v slušivé modré variantě. Displej smartphonu se rozprostírá prakticky přes celou jeho přední stranu, pouze dole je nepatrně široký rámeček. V levé horní části pak je drobný výřez kruhového tvaru pro selfie kamerku.

Na opačné straně lze pozorovat identické uspořádání fotoaparátů jako u modelu P20 Pro a stejně tak i čtečku otisků prstů. Telefon zřejmě nebude ochuzen ani o výkonný procesor Kirin 980, 6 GB RAM, interní úložiště kapacity 128 GB a 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. Pro dobíjení uživatelé využijí port USB-C.

Závěrem dodejme, že premiéra Huawei nova 4 dle současných informací proběhne 17. prosince, tedy přesně týden před Štědrým dnem.

Takto vypadá první Huawei s „dírou“ v displeji Takto vypadá první Huawei s „dírou“ v displeji Takto vypadá první Huawei s „dírou“ v displeji

ZdrojTagy: Huawei nova 4  Huawei  Kirin 980  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
6.12.2018 10:47:39   185.51.241.xxx 64
Nevím, kdo tuhle mánii se super protáhlým diplayem ve kterém jsou výřezy, díry a tak podobně vymyslel... Z podobného důvodu šla pryč Galaxy S8, která sice neměla výřez, ale zato nesmyslně zaoblený a protáhlý display.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.