V prodeji je panoramatická hlava Rollei Mark II 200
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.12.2018

Společnost Rollei uvádí na trh panoramatickou hlavu Mark II 200, pomocí které rozšíříte své možnosti o velmi dobře zpracované 360° snímky.

Panoramatická hlava Rollei Mark II 200 udržuje fotoaparát vertikálně (ve formátu na výšku). Otáčí se plynule v rozsahu 360° nebo je možné zvolit rozdělení do přesně daných kroku po 4 × 90°, 6 × 60°, 15 × 24°, nebo 24 × 15°, což usnadňuje rozdělení panoramatického snímku po stejných částech. Celá hlava je vyrobena z frézovaného kvalitního hliníku a vybavena dvojicí vodních vah. Pro přesné nastavení a posuvníky jsou opatřeny jasně viditelnou stupnicí v centimetrech i palcích.

Rollei Mark II 200 je standardně dodávána v praktickém robustním kufříku, ve kterém je bezpečně složena pro pohodlnou přepravu. Rozložení a upevnění na stativ spolu s umístěním fotoaparátu by mělo být snadné a otázkou okamžiku. Hlava se ke stativu upevňuje pomocí 3/8 " závitu a pro uchycení foťáku pak slouží 1/4" šroub. Novinka je plně kompatibilní s produkty ARCA SWISS a vhodná pro fotoaparáty DSRL a DSLM, bezpečně tak uchopí fototechniku s hmotností až 3 kilogramy. Hmotnost hlavy je 1,17 kilogramu a její celkové rozměry činí 220 × 140 × 87 mm.

Na Rollei Mark II 200 se vztahuje záruka 2 roky. Doporučená koncová cena je 4 990 Kč s DPH.

V prodeji je panoramatická hlava Rollei Mark II 200Tagy: Rollei  Mark II 200  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.