Niceboy představil chytrý náramek X-fit GPS
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.12.2018

Značka Niceboy uvedla na trh letos již druhou novinku v oblasti takzvaných chytrých náramků. Jedná se o nový vodotěsný X-fit GPS. Jeho hlavní předností je vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na sedm dnů. Dále novinka disponuje funkcemi měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a dalších sportovních údajů.

Hlavní výhodou náramku je, že monitoruje vaše sportovní výkony, aniž byste s sebou během aktivity museli nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu náramek zachycuje veškerá data o trase, vzdálenosti, rychlosti či převýšení, které lze následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Informace o aktivitách je současně možné ukládat do interní paměti až po dobu 7 dnů. Praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

X-fit GPS umožňuje výběr z celkem 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly dle konkrétního sportu. Na jedno nabití vydrží až 10 dní. V případě zapnuté GPS slibuje výrobce výdrž přibližně 5 hodin.

Niceboy představil chytrý náramek X-fit GPS

Sporttesterje plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a disponuje barevným OLED displejem velikosti 0,96 palce. Kromě monitoringu denní aktivity (kalorie, kroky, vzdálenost, tep a další) také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací, budík (s vibracemi), ale potěší i informace o aktuálním počasí. Využít můžete i další funkce jako je monitoring spánku, výzva k aktivitě při delší nečinnosti, vyhledání telefonu či ovládání hudby nebo fotoaparátu.

Niceboy X-fit GPS pořídíte za doporučenou cenu 1 790 Kč.Tagy: Niceboy  X-fit GPS  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
5.12.2018 08:13:30   195.98.131.xxx 10
A urcite ako vsetky tieto naramky nefunguje v ziadnej inej appke a ta ich stoji za ...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.