Startuje MS ve florbale. Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android a iOS
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.12.2018

Mistrovství světa ve florbale se po deseti letech opět koná v Praze. Startuje zítra a finálový souboj je naplánovaný na příští neděli, tedy 9. prosince. Pokud tomuto sportu fandíte, jistě oceníte aplikaci mobilní aplikaci Český florbal, kde najdete všechny důležité informace pěkně pohromadě.

Aplikace, za kterou stojí operátor T-Mobile, nabízí nejen podrobné zpravodajství, exkluzivní informace ze zákulisí, ale také výsledkový servis. Fanouškům s chytrým telefonem tak díky možnosti nastavení notifikací nic důležitého neunikne. Český florbal můžete stahovat zdarma pro Android v Google Play a v App Store pro systém iOS.

Přímo v O2 areně, tedy v místě konání zápasů, bude po celou dobu konání mistrovství připravena také zóna T-Mobile s virtuální realitou, kde si můžete vyzkoušet, jak funguje Chytré auto, zařízení, které informuje o stavu a poloze auta, nebo hru Sea Hero, která bojuje s demencí. Na fanoušky čekají také soutěže o hodnotné ceny. Návštěvníci se v neposlední řadě mohou těšit i na několik Wi-Fi hotspotů a různé soutěže.

Startuje MS ve florbale. Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android a iOS

 Tagy: Český florbal  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.