Samsung zahujuje prodej bílé verze Galaxy Note 9
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.11.2018

V Číně a na Tchajwanu je dostupná nová barevná varianta Samsungu Galaxy Note 9. Konkrétně uživatelé mohou zakoupit bílou verzi, která má ve stejném zbarvení také ovládací pero S-Pen. Nikde jinde zatím není nové provedení k dispozici. Předpokládáme však, že časem se dostane i do Evropy, a to včetně České republiky a Slovenska.

Na tuzemském trhu je nejlepší smartphone od Samsungu dostupný ve variantách Ocean Blue (modrá), Cloud Silver (Stříbrná), Midnight Black (černá) a také Mettalic Copper (Měděná). Tu výrobce do nabídky doplnil teprve před necelými dvěma týdny.

Samsung Galaxy Note 9 se řadí k tomu nejlepšímu, co lze zakoupit. Má špičkový zaoblený displej typu Super AMOLED, procesor Exynos 9810, 6 GB RAM či velké uživatelské úložiště s podporou microSD karet až do kapacity 1 TB. Velkým tahákem je také dotykové pero S-Pen, které se k telefonu připojuje prostřednictvím bezdrátového standardu Bluetooth. Díky to mu může fungovat stylus také jako dálkový ovladač.

Samsung zahujuje prodej bílé verze Galaxy Note 9

Samsung zahujuje prodej bílé verze Galaxy Note 9

Na zadní straně nabízí Note 9 duální optiku, která je složena ze dvou snímačů s rozlišením 12 Mpx. Díky tomu zvládá dvojnásobný bezztrátový zoom, což využil Samsung již dříve u modelu Galaxy S9+. Ve výbavě smartphonu nechybí také kompletní konektivita včetně českého LTE či masivní 4000mAh baterie.

Pro úplnost dodejme, že do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob) lze při nákupu 512GB verze Note 9 zdarma získat microSD kartu s 512 GB v hodnotě 6 990 Kč.

ZdrojTagy: Samsung  Galaxy Note 9  Note 9  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
26.11.2018 21:43:54   78.45.227.xxx 20
" Samsung zahujuje prodej bílé verze Galaxy Note 9"
Opravdu Zahujuje? To už by se mi více líbilo "zahuluje"
Jde ale vidět, že alespoň ten nadpis není okopírovaný

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.