Bose zlevňuje na Black Friday trojici svých sluchátek
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.11.2018

Společnost Bose připravila pro evropské zákazníky akci Black Friday zaměřenou na sluchátka. Během ní se vrátí na jeden týden do prodeje kabelová sluchátka s technologií aktivního potlačení okolních ruchů QuietComfort 25. Nabídku doplňují sluchátka typu špunty QuietComfort 20 se stejnou funkcí Noise-Cancelling a sportovní model SoundSport za atraktivní cenu.

V pátek 23. listopadu, tedy zítra, bude v Evropě spuštěna akce Black Friday zaměřená na sluchátka značky Bose. Nabídka v rámci letošního černého pátku platí do pátku 30. listopadu nebo do vyprodání zásob.

Bose QuietComfort 25

V nabídce se objeví černá varianta ve verzi pro Apple, která zaručuje ve spojení s produkty tohoto výrobce kompatibilitu se všemi funkcemi. Kromě technologie aktivního potlačení ruchů z okolí vynikají sluchátka oceňovanou konstrukcí, díky níž bude jejich nošení pohodlné během celého dne. Pro využití funkce Noise-Cancelling jsou napájena jednou mikrotužkovou baterií typu AAA. Cena v rámci BlackFriday (černé provedení) činí 4 690 Kč.

Bose zlevňuje na Black Friday trojici svých sluchátek

Bose QuietComfort 20

Zakoupit levněji zítra budete moci i špuntová kabelová sluchátka s ovladačem kompatibilním s přístroji Apple, která využívají technologií aktivního potlačení ruchů z okolí. Bezpečné zasazení Bose QuietComfort 20 v uších zajišťují patentované silokonové úchyty StayHear+. Vestavěná dobíjecí baterie umožňuje na jedno plné nabití poslech s aktivním potlačením okolí po dobu až 16 hodin. Cena bude během zítřka snížena na 4 690 Kč.

Bose zlevňuje na Black Friday trojici svých sluchátek

Bose SoundSport

Pokud chcete sluchátka Bose SoundSport, máte v rámci letošního Black Friday možnost získat je za historicky nejnižší cenu. Jejich přednostmi je kvalitní zvuk, pevné a pohodlné uchycení v uších vhodné pro sportovní vyžití, vodě a potu odolné provedení a samozřejmě vestavěný mikrofon, který umožňuje handsfree hovory. Akce zahrnuje sluchátka v černé barvě s tím, že k dispozici jsou varianty pro Apple a Android. Cena v rámci BlackFriday je 1 290 Kč.

Bose zlevňuje na Black Friday trojici svých sluchátekTagy: Bose  QuietComfort  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.