Česká hra Ylands dostává doposud největší update
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.11.2018

Sandboxová survival hra Ylands od vývojářů ze studia Bohemia Interactive se dočkala doposud největšího balíku vylepšení a rázně tak vykročila směrem k vydání plné verze plánované na jaro příštího roku.

Update 0.11 je dostupný pro všechny majitele Ylands prostřednictvím platformy Steam a hráčům nabídne například:

Posílení plynulosti hry – Díky implementaci nového systému renderování mohou hráči očekávat plynulejší chod hry a výrazný nárůst fps (v některých situacích až o 750 %). Hra tak poběží podstatně lépe na všech PC od pracovních notebooků až po herní desktopy.

Combat 2.0 – Nový systém pro boj a vylepšené herní mechaniky jako blokování, vykrývání, lehké a silné útoky a „comba“ dělají boje daleko zábavnější.

Building 2.0 – Umísťování herních objektů a jejich spojování je nyní pro hráče mnohem snazší a přehlednější. I velmi složité stavby nyní vzniknou podstatně rychleji.

Editor Replays – Nový nástroj hráčům umožní nahlédnout pod ruce všem tvůrcům a stavitelům. Editor Replay zaznamená tvorbu herních objektů krok po kroku.

Nové avatary – Všechny herní postavy obdržely výrazný facelift. Obyvatelé herního světa Ylands jsou nyní daleko detailněji vykresleni, hra si však nadále zachovává svůj typický „low-poly“ grafický styl.

Video, které představuje všechny novinky updatu 0.11, naleznete níže:Tagy: Ylands  Bohemia Interactive  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.