O slovo se hlásí limitovaná edice sluchátek QuietComfort 35 II Tripple Midnight
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.11.2018

BaSys představuje limitovanou edici legendárních bezdrátových sluchátek Bose QuietComfort 35 II v tmavě modrém provedení. Tato sluchátka jsou technicky totožná s druhou generací QC35, která byla uvedena na trh před rokem. Na první pohled jsou rozpoznatelná tmavě modrou barvou označenou výrobcem jako Triple Midnight a decentním označením „Limited edition“ na komfortním ochranném pouzdře.

Již první generace sluchátek Bose QuietComfort 35 zaujala díky kombinaci použitých technologií nejen kvalitním zvukem, ale také sofistikovanou technologií potlačení zvuků z okolí s vysokou mírou odhlučnění, precizním zpracováním a pohodlím i při celodenním používání.

Druhá generace Bose QuietComfort 35 byla mimo jiné doplněna akčním tlačítkem, které je možné využít buď pro ovládání úrovně potlačení okolních ruchů, nebo pro přivolání digitálního asistenta. První možnost je praktická při každodenním používání v situacích, kdy uživatel potřebuje vnímat dění kolem něj, jako například silniční provoz. Úroveň potlačení lze tímto tlačítkem nastavit ve třech krocích, volitelně lze k tomuto úkonu využít také aplikaci ve smartphonu.

O slovo se hlásí limitovaná edice sluchátek QuietComfort 35 II Tripple Midnight

Akční tlačítko lze volitelně využít také k přivolání a plnohodnotnému využití jednoho z digitálních asistentů Amazon Alexa či Google Assistant. Zvolení asistenta, který bude aktivní, probíhá prostřednictvím již zmíněné aplikace, která je k volnému stažení pro telefony s operačními systémy Android a iOS. Samozřejmostí je také vestavěný mikrofon pro handsfree hovory a baterie, která zajišťuje nepřetržitý provoz na jedno nabití až po dobu dvaceti hodin.

Dostupnost

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II Tripple Midnight je nyní dostupná u prodejců značky Bose za koncovou doporučenou cenu 9 990 Kč.Tagy: BaSys  Bose QuietComfort 35 I  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.11.2018 03:55:45   207.148.175.xxx 00
Podle mě jsou lepší Beoplay H8i co se týče zvuku a designu

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.