Hitman 2 připomíná své vydání v traileru, který zase připomene, že vaší největší zbraní je okolostojící svět
autor: Martina Lipertová , publikováno 17.11.2018

Hitman 2 vyšel minulý týden (pro konzole PlayStation 4 a Xbox One to bylo 9. listopadu, pro počítače 13. listopadu) a od té doby sklízí docela pozitivním recenze. Možná i proto se tato hra nyní připomíná v novém traileru.

Hitman 2 připomíná své vydání v traileru, který zase připomene, že vaší největší zbraní je okolostojící svět

Trailer má přitom zcela zásadní poslání. Hráčům, respektive případným zájemcům zdůrazňuje, že jejich hlavní zbraní nejsou skutečné zbraně jako jsou pistole nebo struna, s kterou můžete škrtit. Hlavní zbraní je tu okolostojící prostředí, respektive jeho možnosti.

Člověk tedy při hraní Hitmana 2 musí být hodně kreativní. Zabíjet umí každý, ale nastražit pasti, to už je trošku jiné kafe. A skvělá zpráva je, že tato akční hra vás navíc za vaši kreativitu umí odměnit. Tak se pojďme podívat, jak to vypadá ve skutečnosti:

Zdroj: PC GamerTagy: hry  hra  video  trailer  akční  hitman  hitman 2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.11.2018 16:56:08   185.219.167.xxx 40
Dohrál jsem teď Hitmana 2016 a že bych z toho byl teda nějak odvařenej? Jako prostředí je úžasné, graficky, architektonicky, do velmi dokonalých detailů dotažené mapy, žádné hluchá místa, jako klobouk dolů, graficky to je opravdu orgáč, par excelance kéž by takové hry byly všechny.
Jenže pak následuje studená sprcha, ovládání je takové divné, tlačítka které musíte krkolomně mačkat a mají více funkcí, takže jen tak přehodit nepomůže, zbraně si musíte přehazovat přes nějaký odporný nepřehledný menu, dveře nejdou otvírat pomalu, ani za ně nakukovat, když už tedy nemůžete nakukovat klíčovou dírkou (což schvaluji protože většina dveří už v dnešním světě nemá dózické zámky), ale znát dveře jen v režimu otevřeno/zavřeno je trošku ubohost. Samozavírací dveře taky ubohost. Všude po celé mapě rozesety stovky beden a skříní do kterých se dá skovat mrtvola. No nevím jak vy, ale já teda v koupelně nemám dvoumetrovou prázdnou skříň do které mohu skovat dvě mrtvoly/přidušence. Absolutně mě chybí hodnocení toho jestli si mě někdo "zapamtoval" a nebo "byla to nehoda". Protože největší lákaldo traileru, kdy na cíle spadne křišťálový lustr je ve skutečnosti totální prasárna, kdy musíte stát nahoře nad tím lustrem a ve vhodný okamžik jej uvolnit. Co naplat když okolo stojí deset tajných sekuriťáků a ti po vás okamžitě začnou pálit? Co naplat když přidusíte borca a hodíte ho do vody, tak se neutopí a není vám započítán jako mrtvola? Strašně moc mě ve hře chyběli takové ty náhody. Protože když při vyšetřování nehody se příjde na to že se nějaký voják vysvlečený ze svých šatů najde ve skříňi, tak to asi zas taková nehoda nebude ne? U toho borca na švédské ambasádě mi nebyla umožněna žádná náhoda, musel jsem mu zlomit vaz při masáži, takže o náhodné smrti vůbec nejde uvažovat. A pak samozřejmě trubky. Kdo vymslel šplhání po trubkách, toho měli majznout po kebuli. Určitě super nádherný hotel v indii bude mít zvenku na fasádě trubky? Možná že v tom japonsku ty trubky byly uvěřitelné, ale zase tam byla spousta naprosto hluchých míst. Třeba ten vysavač u akvárka, ano uděláte loužičku rozbitím skla akvária a zapnete vysavač, debil příjde stoupne si do vody a zabije ho to? Jako co to má být? Jatka? Hitman byl o tom, že právě nevinné nezabíjíte nebo co nejmíň. Tady mi to bylo úplně jedno a v japonsku už se mě vařila krev s tím že na to kašlu a všechny vystřílím, no a v tom poslední kolo a vystřílej to všechno. Neříkám že je to vyloženě špatná hra, ale něco se pokazilo, něco není v pořádku, o co víc Hitman umí o to míň umí zabíjet. Prakticky je to teror na hráče, který hledá jen kombinaci jestli to jde takto anebo jinak. Škoda ta hra má tolik potenciálu, ale nevyužito...Takže se obávám, že Hitman 2 bude už prostoduchá střílečka, protože mě to nebude bavit hrát tak jako předtím.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.