Vánoce u Vodafonu: dárky bude operátor nadělovat po celý rok
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.11.2018

Od 19. listopadu bude Vodafone celý rok rozdávat svým zákazníkům vánoční dárky, každý jich může získat celkem přes 80. Zájemci s tarifem i předplacenou kartou dostanou na každý měsíc jako dárek sedm Vodafone Passů na den, které umožní třeba celodenní sledování televize v mobilu nebo poslech hudby bez starostí o objem přenesených dat. Kromě toho si mohou zákazníci nechat vyměnit prasklý displej u nového telefonu zdarma nebo si koupit telefony s vánoční slevou.

Už více než rok mohou zákazníci využívat službu Vodafone Pass, díky které mobilní aplikace neukrajují data z měsíčního objemu. Nově budou tyto Passy nejen v měsíční, ale také v denní verzi na 24 hodin a zájemci je navíc dostanou jako vánoční dárek po celý rok zdarma. Konkrétně si budou moci aktivovat sedm denních Passů libovolného druhu každý měsíc, a to až do 18. listopadu 2019. Tedy v součtu více než osmdesát Passů během celého roku.

Zájemci mohou využít Social Pass, a to například pro sociální sítě Facebook, Instagram, Snapchat nebo Twitter. Další možností je Video Pass, který zahrnuje YouTube, Netflix, Sledování TV a dalších 15 aplikací. Music Pass se hodí třeba pro služby Apple Music či Spotify a podobně poslouží také Chat Pass, který se týká například aplikací WhatsApp a Facebook Messenger. Úplnou novinkou bude Cloud Pass, který Vodafone spustí také od 19. listopadu. Díky němu si každý bez ohledu na množství dat v mobilu může kdykoliv zálohovat dokumenty, fotografie nebo třeba videa v aplikacích Google Drive, Dropbox, OneDrive a Box.

Vánoce u Vodafonu: dárky bude operátor nadělovat po celý rok

Denní Passy jsou připraveny pro firemní i nefiremní zákazníky v aplikaci Můj Vodafone, kde se zájemci do kampaně přihlásí (musí to stihnout do 20. ledna 2019) a následně pokaždé vybraný Pass aktivují. Čím dříve se přihlásí, tím více denních Passů mohou získat. Dárek mohou využívat zákazníci s tarifem i předplacenou kartou a vždy je třeba mít aktivní měsíční datový objem.

Další vánoční dárek potěší hlavně všechny smolaře, kteří si rozbijí displej u svého nového telefonu. Vodafone přináší na český trh unikátní nabídku, a to výměnu prasklého displeje zdarma do tří měsíců od koupě telefonu. Nabídka se týká přístrojů pořízených v období od 1. listopadu 2018 do 20. ledna 2019. Kromě toho mohou zákazníci už od začátku listopadu využít slevy na mobilní telefony. Za jednu korunu je na výběr z pěti různých modelů, jde například o Huawei Y5 2018 nebo Vodafone Smart N9.Tagy: Vodafone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.