Microsoft vydává opravenou říjnovou aktualizaci Windows 10
autor: Martina Lipertová , publikováno 14.11.2018

Microsoft dnes znovu spustil aktualizaci systému Windows 10 (Windows 10 October 2018 Update), kterou minulý měsíc musel stáhnout kvůli problémům s mazáním souborů během aktualizace. 

Microsoft vydává opravenou říjnovou aktualizaci Windows 10

Opětovné uvedení aktualizace Microsoftu trvalo více než měsíc. Redmondská společnost nejprve problém opravila a následně aktualizaci uvedla v rámci svého beta testovacího programu.

Zástupce Microsoftu, John Cable uvedl: „Kromě rozsáhlého interního prověření jsme se věnovali zpětné vazbě a diagnostickým datům od našich Windows Insiderů a z milionů zařízení s Windows 10 October Update a o ztrátě dat nemáme žádné zprávy“.

Aktualizace je dostupná teprve pár hodin a to pouze pro malé procento lidí, kteří navíc musí dát příkaz k vyhledání aktualizace. Ani v takovém případě však aktualizaci nemáte jistou. Pokud Windows přijde na problém s kompatibilitou, tak aktualizaci nenainstaluje. 

Microsoft je tedy při opětovném zavádění říjnové aktualizace navýsost opatrný, což ovšem měl být už mnohem dřív. Windows 10 má v tomto směru za sebou poměrně nepříjemný rok, protože vedle naprosto zpackané říjnové aktualizace byly problémy i s dubnovou aktualizací, která uživatele zase trápila modrou obrazovku smrti a zamrzání Plochy a Chromu. 

Zdroj: 1, 2Tagy: microsoft  aktualizace  windows  windows 10  update  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.