Alza otevřela třetí Prodejnu budoucnosti v metru Můstek
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.11.2018

Už na třech místech v Praze mohou zákazníci Alzy nakupovat ve futuristických Prodejnách budoucnosti. Další moderní bezobslužnou pobočku e-shop otevřela dnes přímo v prostorách frekventované stanice metra B – Můstek. Nový obchod se od předchozích liší několika detaily a Alza ho využije zejména ke zvládání předvánoční špičky.

Výdejna na stanici Můstek bude první kamennou pobočkou Alzy v historickém centru Prahy a firma věří, že její umístění na frekventovaném dopravním uzlu zákazníkům ještě více usnadní vyzvedávání objednávek např. při cestě z práce nebo podle jejich možností. V neposlední řadě pomůže i s odbavením zakázek v rámci předvánoční nákupní horečky.

Svým konceptem navazuje na již otevřené Prodejny budoucnosti na pražské Floře a nedaleko metra Budějovická. I třetí pobočka o velikosti zhruba 50 metrů čtverečních má dvě oddělené část – vstupní vestibul pro vytváření objednávek, platby a komunikaci s video operátorem a část výdejní se 400 úložnými sloty, které se zákazníkovi zpřístupní okamžitě po uhrazení zakázky.

Alza otevřela třetí Prodejnu budoucnosti v metru Můstek

Velikosti boxů odpovídají nejprodávanějším produktům, jež si lidé do těchto poboček nechávají doručit (mobilní telefony, notebooky, domácí elektronika, příslušenství, sportovní vybavení) a opět nechybí ani sloty na velké televize a další rozměrné zboží. Velkou výzvou je pro Alzu rychlé zásobování v samotném centru Prahy, jehož chce firma výhledově docílit pomocí závozů čistě elektrickými automobily.Tagy: Alza  metro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.11.2018 03:33:19   88.102.152.xxx 00
Kdyby to aspon fungovalo jako sberny misto pro reklamace, jinak tohle byla hodne spatna budoucnost.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.