O2 naděluje od listopadu slevy na mobily, tablety a notebooky
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.10.2018

Vánoční nadílka u O2 letos začne ve čtvrtek 1. listopadu. Operátor pro zákazníky, kteří si pořídí nový tarif, připravil bonus na telefony Samsung a Huawei i tablety a notebooky Lenovo. Díky bonusu mohou lidé získat tři modely mobilů za jedinou korunu.

Pro všechny své stávající zákazníky připravilo O2 bonus až tři tisíce korun při pořízení mobilních telefonů Samsung a Huawei. „Slevu na nový mobil získají všichni naši zákazníci bez ohledu na to, jakou službu od O2 využívají – zda mobilní tarif, předplacenou kartu, Internet na doma nebo O2 TV. Všem zákazníkům totiž nabídneme v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody slevu až tři tisíce korun jen za to, že jsou s námi,“ uvedla ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová. Přehled všech modelů, na které lze bonus uplatnit, najdou zákazníci od 1. listopadu na webu www.o2.cz.

O2 naděluje od listopadu slevy na mobily, tablety a notebooky

O2 naděluje od listopadu slevy na mobily, tablety a notebooky

Vánoční bonus O2 připravilo také pro zákazníky pevného internetu na doma. Kromě vyšších dostupných rychlostí pro 1,5 milionu domácností mohou nyní zákazníci, kteří si pořídí balíček pevného a mobilního internetu, získat notebook Lenovo ideapad S130 11 včetně modemu za 495 korun.

Vánoční slevu na nový telefon mohou v rámci O2 Extra výhod využít i zákazníci předplacených karet. Pro nové i stávající zákazníky předplacených služeb má O2 připravené také dvě výhody za jedno dobití na www.odmenazadobiti.cz.Tagy: Vánoce  O2  sleva  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
1.11.2018 07:46:11   82.117.143.xxx 50
Jsou to židi, smradlavou vodu nikdy to jsou mě ale dárky nejakej shit telefon za korunu s paušálem nad 500... O2 chytrá sít pro tupé lidi...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.