Verbatim začíná prodávat USB-C rozbočovač s rozhraním HDMI
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.10.2018

Společnost Verbatim rozšiřuje portfolio příslušenství s novým USB-C rozbočovačem s rozhraním HDMI. Tento multiportový adaptér umožňuje připojit několik zařízení/příslušenství současně, a to včetně 4K monitoru přes HDMI port. Kompaktní design s povrchem z broušeného kovu činí toto zařízení lehce přenosné a ideální pro použití na cestách.

Nový rozbočovač využijí hlavně majitelé notebooků a MacBooků, které mají omezený počet USB portů. Jeden konektor USB-C snadno přeměníte na dva porty USB 3.0, konektor USB-C pro napájení a port HDMI. Umožňuje vám tak například současně připojit 4K monitor, USB myš a klávesnici, a ještě připojit další zařízení prostřednictvím portu USB-C. Rozbočovač je malý a kompaktní s pevně připojeným kabelem USB-C.

Výhodou je, že uživatelé se nemusí obávat obětování jednoho portu USB-C. Díky nabízenému průchozímu nabíjení podporuje nový rozbočovač nabíjení o výkonu až 14,5V/2A, takže snadno nabije libovolné USB-C zařízení i při současném vytížení všech zbývajících portů. Dva porty USB 3.0 poskytují rychlost přenosu dat až 5 Gb/s.

Nový rozbočovač Verbatim USB-C s HDMI rozhraním v šedé barvě má doporučenou cenu 1 399 Kč s DPH.

Verbatim začíná prodávat USB-C rozbočovač s rozhraním HDMITagy: Verbatim  USB-C  rozbočovač  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.