Na jakých telefonech Huawei testuje Android 9.0 Pie?
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.10.2018

První smartphone značky Huawei s novým Androidem Pie se v České republice začne prodávat už tento čtvrtek, tedy 1. listopadu. Ano, jedná se o špičkový Mate 20 Pro. Ale jak jsou na tom ostatní modely, jako třeba Nova 3 nebo P10 Plus? Kdy tyto telefony obdrží devítkovou verzi systému?

Úvodní kolo beta programu, ve kterém si mohli nejnovější Android majitelé vybraných telefonů otestovat, čínský výrobce spustil začátkem srpna. Zahrnuty v něm byly smartphony Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, P20, P20 Pro, Mate RS Porsche Design, Honor 10, Honor View 10 a Honor Play

Nyní Huawei testování rozšiřuje a do druhého kola posílá dalších třináct zařízení (Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design, P10, P10 Plus,Nova 3, Nova 2S,Note 10, Honor V9, Honor 9,MediaPad M5 8.4 a 10.8 a MediaPad M5 Pro 10.8).

Bohužel ani v tuto chvíli nevíme, kdy se finální verze Androidu 9 Pie na všechny v článku vypsaná zařízení dostane. Spekuluje se, že některé telefony by se mohly dočkat snad ještě do konce letošního roku.

Na jakých telefonech Huawei testuje Android 9.0 Pie?

ZdrojTagy: Huawei  Android  Pie  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.