Alza vybuduje na For Games tento víkend herní showroom
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.10.2018

Alza.cz míří potřetí na veletrh For Games a v pražských Letňanech představí zajímavé produkty nejen ze svého herního portfolia. Na ploše celé haly 2D o rozloze 800 metrů čtverečních vybuduje vlastní gamingovou arénu s bohatým doprovodným programem.

Alza.cz na 4 dny promění celou halu 2D na obří Alza Gaming Showroom. K vidění tam budou novinky od předních herních a technologických značek, jako jsou Xbox, Playstation, Nvidia, Samsung nebo Honor, který např. představí svůj první herní smartphone Honor Play a nový model 8X.

Velkým lákadlem bude také našlapaná Alza Gaming herna kde si zájemci na vlastní kůži vyzkouší, co dokáží aktuálně nejvýkonnější PC a konzole na trhu. Fanoušci na místě mohou okusit zážitky z posledních novinek, např. Assassin’s Creed: Odyssey, Call of Duty: Black Ops 4, auta Forza Horizon nebo fotbalový simulátor FIFA 19 a chybět opět nebude ani virtuální realita s HTC Vive Pro.

Alza vybuduje na For Games tento víkend herní showroom

Veletrh For Games bude pro fanoušky také velkou příležitostí setkat se známými jmény světa gamingu a esportu. Letos na ně v AlzaGaming Showroomu budou čekat např. Petr „CzechCloud“ Žalud, Ondřej „Lelek“ Kvarda nebo známý český vývojář her Daniel Vávra, který v sobotu osobně představí nadstavbu úspěšné novinky KingdomCome: Deliverance. Nový příběh hlavního hrdiny si budou moct návštěvníci veletrhu exkluzivně zahrát jako první v Česku a na Slovensku.

Souběžně s For Games probíhá v letňanském výstavišti PVA EXPO také veletrh hraček For Toys a For Babies. Výstava v PVA EXPO Praha poběží od 25. do 28. října.Tagy: Alza.cz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.