Divoký západ je za rohem! Mrkněte na se na trailer akční hry Red Dead Redemption
autor: Martina Lipertová , publikováno 19.10.2018

Nejočekávanější hra roku vyjde za pár dní, a i přestože se opět nechystá na počítače (to už skutečně hraničí s trollingem), jistě je i na PC Tuningu na místě podělit se s vámi o nejnovější trailer. 

Divoký západ je za rohem! Mrkněte na se na trailer akční hry Red Dead Redemption

Tzv. „launch trailer“, tedy trailer vydaný při příležitosti vydání hry, nám ukáže některé záběry z loupežného přepadení vlaku stejně jako pohled na běžný život pistolníků. Zajímavé je, že snímkem nás provádí hlas, který nadaboval Johna Marstona z prvního dílu. A další zajímavostí je, že první díl se v Red Dead Redemption 2 zrcadlí i jiným způsobem.

Read Dead Redemption 2 je zasazený do roku 1899, zatímco první díl se odehrával v roce 1911. Jedná se přitom o příběhový prequel, v němž narazíme na hromadu odkazů na předešlý díl včetně jeho mapy. Ta by ovšem měla tvořit pouze část současného útočiště, což znamená, že Red Dead Redemption 2 bude skutečně obrovská.

Read Dead Redemption 2 vychází 26. října pro konzole Xbox One a PlayStation 4. Osobně pořád čekám, že přijde nějaké fantastické překvapení a Rockstar v den vydání třeba oznámí počítačovou verzi, ale zároveň se tak nějak připravuji, že si na těch pár dní PlayStation pořídím. Tuhle hru si i přes svou jasně vymezenou počítačovou příslušnost prostě nemohu nechat ujít.

Zdroj: 1, 2Tagy: hry  hra  red dead redemption 2  rockstar games  playstation  xbox  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.