PocketBook představil svůj nový špičkový model čtečky e-knih Touch HD 3
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 17.10.2018

Tato nová čtečka elektronických knih nabídne nejnovější technologie pro zlepšení zážitku ze čtení společně s ochranou HZO Protection. 

Hlavní inovací a bonusem zejména pro aktivní čtenáře, kteří si čtečku elektronických knih vozí s sebou také na cesty a čtou třeba i ve vaně, je ochrana HZO Protection, díky níž je čtečka chráněna proti vodě. Splňuje totiž stupeň krytí IPX7 a měla by vydržet až 30 minut ponořená do hloubky 1 metru. Displej čtečky je dotykový, multisenzorový s rozlišením 1448 × 1072 pixelů, tedy s hustotou pixelů 300 DPI a dokáže zobrazit 16 stupňů šedé. Kromě toho lze čtečku ovládat i fyzickými tlačítky pod displejem. 

PocketBook představil svůj nový špičkový model čtečky e-knih Touch HD 3

Displej nabízí také funkci nasvícení SMARTlight, která plynule vyvažuje světla, aby se dalo pohodlně číst ve dne i v noci. Upravit lze nejen jas, ale také teplotu barvy nasvícení, díky čemuž není čtení v noci takový nápor na oči. Technologie SMARTlight nabídne také automatický režim nastavující nasvícení v závislosti na denní době a lidských biorytmech. 

PocketBook představil svůj nový špičkový model čtečky e-knih Touch HD 3

Pro přehrávání audio knih do sluchátek nabídne čtečka audio adaptér do micro USB, nebo bezdrátové připojení Bluetooth. Podporovanými formáty jsou mp3 i m4b. Dále čtečka podporuje 17 běžných knižních formátů (PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM) a 4 grafické (JPEG, BMP, PNG a TIFF). V útrobách čtečky se ukrývá dvoujádrový procesor s jádry na taktu 1 GHz společně s 512 MB RAM, 16GB úložištěm a 1500mAh baterií.

PocketBook představil svůj nový špičkový model čtečky e-knih Touch HD 3

Rozměry čtečky jsou 161,3 × 108 × 8 mm při hmotnosti 155 gramů. V nabídce bude šedá a měděná varianta. Cena na našem trhu by se měla pohybovat okolo 4 000 Kč. 

Zdroj: PocketBook



Tagy: PocketBook  Touch HD 3  čtečka elektronických knih  e-book  e-kniha  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.