Scythe představilo chladič CPU Kotetsu Mark II v barvách Asus TUF
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 15.10.2018

Společnost Scythe hodlá přijít na trh s novou verzí svého populárního chladiče procesoru Kotetsu Mark II, který by měl cílit na majitele základních desek ze série Asus TUF Gaming Alliance. 

Oproti původní verzi, která si svůj debut odbyla koncem loňského roku, se novinka nijak výrazně neliší. Změněn byl hlavně vzhled. Nově přibyl kryt nad hliníkovým pasivem, na němž je k vidění logo série TUF Gaming Alliance. K chladiči je také nově dodáván ventilátor Kaze Flex RGB 120 se žlutými gumami na rozích. 

 Scythe představilo chladič CPU Kotetsu Mark II v barvách Asus TUF

Ve středu ventilátoru je taktéž vyobrazeno žluté logo TUF. RGB podsvícení je nastavitelné pomocí Asus Aura Sync RGB, ale také jiných nástrojů pro RGB podsvícení. Kromě těchto kosmetických detailů nabídne ventilátor možnost regulace otáček v rozsahu od 300 do 1200 RPM, čímž zajistí průtok vzduchu 16,6 až 51,17 CFM. Maximální hlučnost by přitom neměla přesáhnout 24,9 dBA. 

 Scythe představilo chladič CPU Kotetsu Mark II v barvách Asus TUF

Celkové rozměry chladiče při hmotnosti 645 gramů jsou 136 × 83 × 154 mm (š × h × v), tedy stejné jako u původního modelu. Cena tohoto modelu bude vzhledem k RGB podsvícení a stylizaci TUF o něco vyšší, než u toho původního. 

Zdroj: techPowerUpTagy: Scythe  Kotetsu Mark II  CPU chladič  chladič procesoru  Asus  TUF  Gaming Alliance  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.