Amanita Design odhalují svou novou hru Creaks
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.10.2018

Po Chuchlovi je herní studio Amanita Design konečně zpátky s jednou větší novinkou - úplně novou hrou! Ta se jmenuje Creaks a její vydání je plánováno na příští rok pro PC a konzole. Kromě oznámení se vývojáři pochlubili prvním teaserem, třemi screenshoty a jedním concept artem.

Creaks jsou pro české vývojáře obzvlášť zajímavý projekt - jde totiž o jejich vůbec první odbočku mimo žánr klikacích adventur. Na hře pracuje jeden z nových amanitích týmů, který vede designer a výtvarník Radim Jurda. hudbu (pro trailer i pro hru) složil a produkoval skotský hudebník Joe Acheson aka Hidden Orchestra, českým hudebním fanouškům známý i díky spolupráci s Floexem.

Více informací o Creaks už nemáme. Níže se můžete podívat na vešekerý dostupný materiál, který nás dnes přistál v redakční poště.

Amanita Design odhalují svou novou hru Creaks Amanita Design odhalují svou novou hru Creaks Amanita Design odhalují svou novou hru Creaks

Amanita Design odhalují svou novou hru CreaksTagy: Amanita Design  Creaks  Windows  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
10.10.2018 10:59:47   213.211.33.xxx 00
Tak co si budeme namlouvat, Machinarium sklidilo úspěch, 440.000.000,-Kč v kapse, byli by padlí na hlavu nevydat Machinárium 2.0.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.