HP EliteDesk 705 Workstation Edition: Desktop s profesionálními certifikacemi
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.10.2018

Společnost HP představila nový EliteDesk 705 Workstation Edition. Jedná se o výkonný stroj na úrovni pracovní stanice, který umožnuje bezproblémový multitasking s certifikovaným softwarem, poradí si i s offline renderováním a 3D modelováním v CAD aplikacích. Nechybí mu ale ani pokročilé zabezpečení a funkce pro snadnou správu.

Oproti předchozí generaci je u nového modelu od HP patrný výrazný skok vpřed především v efektivitě práce. Uživatel může plnit více úkolů najednou díky osmijádrovému procesoru AMD Ryzen 7 Pro 2700 s 16 vlákny a výběru z profesionálních grafických karet Nvidia Quadro P1000, GeForce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580. Systém díky tomu zvládne například i renderování, umožní zkrátit čas obnovení sestavy v SolidWirks nebo Inventoru a zajistí plynulý chod při interakci viewportů s 3D prvky. Počítač byl navíc výrobcem optimalizován pro použití profesionálních softwarových aplikací od předních poskytovatelů jako SolidWorks eDrawings, Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit a SketchUp.

Jako správná pracovní stanice je HP EliteDesk 705 Workstation Edition vybaven pořádným zabezpečením proti stále nebezpečnějšímu malwaru. Jeho součástí jsou u HP již tradiční, hardwarově posílená řešení umožňující samoopravu systému, jako například ochrana BIOSu s názvem HP Sure Start Gen42. Dostal ale také HP Manageability Integration Kit Gen23, který umožňuje snadnou správu velkého množství zařízení.

Cena a dostupnost

HP EliteDesk 705 Workstation Edition bude v České republice dostupný od listopadu za cenu začínající na 16 900 Kč bez DPH. Bližší informace najdete na webu výrobce zde.

HP EliteDesk 705 Workstation Edition: Desktop s profesionálními certifikacemiTagy: EliteDesk 705 Workstation Edition  HP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.