Sportovní sluchátka Panasonic RP-HS35M odolají dešti i potu
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.9.2018

Panasonic představuje na našem trhu nová stylová sportovní sluchátka RP-HS35M, která mají být ideální volbou pro aktivní ženy a muže vyžadující hodně muziky za atraktivní cenu. Dostupná jsou ve čtyřech atraktivních barvách, díky speciálnímu uchycení drží v uších i při intenzivním pohybu a nevadí jim déšť ani pot.

Dvěma základními požadavky na sluchátka, která jsou určena pro sportovní využití, je pohodlné, a přitom bezpečné uchycení v uších a samozřejmě odpovídající zvuk, který motivuje k vyšším výkonům. Obě tyto vlastnosti mají splňovat sluchátka Panasonic RP-HS35M.

Pro pevné uchycení v uších používají RP-HS35M metodu 3D-Flex, která kombinuje měkké silikonové koncovky, takzvané špunty, s pružnými obroučkami kolem uší. Díky tomu s nimi uživatelé mohou běhat i skákat bez obav z jejich uvolnění. Jejich odolnost odpovídá standardu IPX2, což reálně znamená, že je lze používat pro poslech hudby i v dešti. Reprodukci zvuku zajišťují integrované reproduktory o průměru 14,5 mm (frekvenční rozsah 10 Hz - 25 kHz) a díky mikrofonu vestavěnému na kabelu umožňují sluchátka funkci handsfree telefonování. 3,5mm konektor pak zajišťuje kompatibilitu se všemi telefony vybavenými touto nejpoužívanější sluchátkovou zástrčkou.

Sluchátka Panasonic RP-HS35 jsou nyní ve všech čtyřech barvách k dostání za koncovou doporučenou cenu 499 Kč.

Sportovní sluchátka Panasonic RP-HS35M odolají dešti i potuTagy: Panasonic  RP-HS35M  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.