Nvidia volňuje ovladače pro hru Shadow of the Tomb Raider
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.9.2018

Společnost Nvidia vydává Game Ready ovladače pro očekávanou hru Shadow of the Tomb Raider, které zároveň přidávají podporu funkcí Ansel a Highlights. Nový software je také určen pro tituly Assetto Corsa Competizione, otevřenou beta verzi Call of Duty: Black Ops 4 Blackout, Dying Light: Bad Blood a Insurgency Sandstorm.

Shadow of the Tomb Raider oficiálně vychází 14. září. Vzhledem ke kvalitám předchozích dvou dílů se o výsledek asi příliš bát nemusíme. Hra vás kůži poopulární archeoložky zavede do mayských chrámů, kde se pokusíte zastavit předpovězenou apokalypsu, ale zatuchlé staré kobky nebudou tím jediným, co uvidíte. Ještě než se hra v pátek dostane do obchodů, můžete si stáhnout ovladače, které pro ni byly optimalizovány.

GeForce Game Ready 399.24 WHQL obsahují také podporu funkce Highlights, která automaticky zaznamená klíčové herní momenty. Díky přímé integraci do hry je možné zachytit důležité události, ať už se jedná o souboj s bossem nebo jinou pěknou akci pomocí technologie ShadowPlay. Jakmile je herní seance u konce, Highlights automaticky ukáže záznamy, které lze snadno zopakovat nebo sdílet s přáteli na Facebooku, YouTube či Weibo.

Nechybí ani podpora další u hráčů populární technologie – Ansel. Ta umožňuje zachytit screenshot z jakéhokoli úhlu v HDR kvalitě, přidat různé filtry, vyladit vzhled a uložit je v ultra vysokém rozlišení až 63 360 x 35 640 pixelů nebo 360° formátu pro zobrazení na chytrém telefonu, počítači či VR headsetu.

Kromě toho nejnovější certifikované drivery vylepšují herní zážitek v titulech Assetto Corsa Competizione, otevřenou beta verzi Call of Duty: Black Ops 4 Blackout, Dying Light: Bad Blood a Insurgency Sandstorm.Tagy: Nvidia  GeForce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.