Tor přinesl bezpečný prohlížeč i na Android
autor: Martina Lipertová , publikováno 8.9.2018

Sháníte skutečně spolehlivou aplikaci pro anonymní procházení internetu? Tor má pro vás řešení, super anonymní prohlížeč pro telefony s Androidem.

Tor přinesl bezpečný prohlížeč i na Android

Aplikaci najdete přímo v Google Play Storu pod názvem Tor Browser for Android. K aplikaci si musíte stáhnout ještě rozšiřující soubor, který najdete přímo na webových stránkách Toru. Aplikace je v současné chvíli v alfa verzi s tím, že do ostré verze se dostane během následujících měsíců.

Společnost Tor na Google Play doposud nabízela proxy aplikaci Orbot: Proxy with Tor, která je k dispozici zdarma, a která šifruje informace posílané přes internet a pak je posílá přes několik počítačů po celém světě, aby jejich původ nikdo nemohl vysledovat. 

Mezi dalšími nabízenými aplikacemi společnosti Tor je potom také utilitka Orfox, která má stejný zdrojový kód jako Tor Browser, a kterou společnost plánuje stáhnout na začátku roku 2019, kdy ji nahradí právě ostrá verze Tor Browseru. Orfox je určená pro prohlížeč Firefox a najdete ji zde.

Zdroj: CnetTagy: tor  prohlížeč  kryptografie  soukromý prohlížeč  bezpečnost  android  aplikace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.9.2018 20:17:27   217.112.164.xxx 45
Prdel je, že abyste byli opravdu, opravdu anonymní a nemohl vás nikdo vypátrat, mimo jiné si musíte vypnout javascript, bez toho ale nefunguje 90% stránek....takže vlastně, pro běžné procházení běžných webových stránek to je naprd

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.