Poslední verze Skypu nyní obsahuje zabudovanou možnost nahrávání hovorů
autor: Martina Lipertová , publikováno 6.9.2018

Skype dnes oznámil, že v nejnovější verzi jeho aplikace na většině platforem je nyní k dispozici možnost nahrávání hovorů. Od vydání Skypu téměř před 15ti lety je to vůbec poprvé, co Skype zabudovanou funkci nahrávání nabídl.

Poslední verze Skypu nyní obsahuje zabudovanou možnost nahrávání hovorů

Pokud si ve Skypu chcete hovor nahrát, klikněte na symbol + na spodní straně obrazovky a poté vyberte možnost „start recording“ (začít nahrávání). Jakmile nahrávání začne, u každého kdo se hovoru účastní, se objeví banner, který účastníka o nahrávání informuje.

Pokud nahráváte videohovor, nahrávání zachytí video všech zúčastněných osob stejně jako všechny obrázky, které účastníci sdílejí. Nahrávání probíhá v cloudu a jakmile hovor skončí, přistane ve vašem chatu a je k dispozici ke stažení a sdílení s dalšími kontakty na Skypu po dobu následujících 30 dní.

Nahraný hovor si můžete také uložit. Stačí kliknout na tři tečky ve vašem skupinovém chatu, poté na „more options“ (více možností nastavení) a nakonec na „save downloads“ (uložit stažené). K uložení na mobilu stačí kliknout a přidržet nahraný hovor v chatu, který vám otevře příslušné menu, a zde kliknout na možnost „save“ (uložit).

Nová funkce nahrávání hovorů ve Skypu je nyní k dispozici na všech podporovaných platformách vyjma Windows 10. Sem by funkce měla dorazit v následujících týdnech.

Zdroj: The VergeTagy: skype  windows 10  aktualizace  hovor  videohovor  chat  nahrávání  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.