Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA]
autor: Ondřej Košťál , publikováno 1.9.2018

Huawei na své keynote v rámci veletrhu IFA v Berlíně mimo nového procesoru Kirin 980 uvedl také nové barevné varianty modelu P20 Pro. Vedle běžných barevných variant je zde i možnost koupit si koženou verzi.

Na konci 45minutové prezentace nového procesoru Kirin 980 s umělou inteligencí, který se jako první objeví v telefonech řady Mate 20 a později také v telefonu Honor Magic 2, si nechal CEO Richard Yu pár slidů na doplnění řady P20 Pro o další barevné varianty.

Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA] Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA]

Vedle perleťově bílé (model P20) a barvy Morpho Aurora (P20 Pro) přibyly ještě dva prémiové modely P20 Pro. Záda jsou u nich vyrobená z pravé kůže, což se snažil vyzkoušet nejeden návštěvník veletrhu. Není to tedy podobný případ, jako plastová kůže, která se v minulosti objevila u konkurence. 

Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA]

Huawei P20 Pro získal od EISA ocenění Nejlepší smartphone a má pro to důvody. Jeho trojitý fotoaparát vyvinutý ve spolupráci Leica nabízí až 40megapixelové snímky. Vedle toho je zde skvělý 6,1" OLED displej, čtečka otisků prstů v domovské tlačítku nebo voděodolnost IP67. To vše doplňuje 4000 mAh baterie a procesor Kirin 970.

Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA] Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA]

Kožené varianty přijdou také s lepší výbavou a to 8 GB operační paměti a 256GB vnitřním úložištěm. Všechny nové barevné verze se začnou prodávat 5. září, v případě bílé P20 za cenu 649 Euro, modré P20 Pro za 899 Euro a kožené za 999 Euro.

Zdroj: vlastní, IFATagy: Huawei  P20 Pro  kůže  mobil  telefon  smartphone  IFA  IFA 2018  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.