Honor Magic 2 je futuristický smartphone bez rámečků
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.8.2018

Na tiskové konferenci společnosti Honor, která se konala v předvečer zahájení letošního ročníku veletrhu IFA v Berlíně, představil tento výrobce nejen povedený smartphone Play, ale nečekaně také nový Magic 2. Ten navazuje na předchůdce z roku 2016 a chlubí se mimo jiné funkcí Magic Slide využívající umělou inteligenci i zbrusu novým procesorem Kirin 980.

„Uvedením smartphonu Honor Magic před dvěma lety jsme představili koncept využití umělé inteligence,“ říká George Zhao, prezident společnosti Honor. „První generace Honor Magic byla rozhodující pro změnu mobilního průmyslu. Kromě funkcí AI, které dělají telefon skutečně chytrým, přinesl Honor Magic promyšlený design a podporu nabíjení 40W. A nyní je tu Honor Magic 2,“ dodává George Zhao.

Smartphone Honor Magic 2 využívá nové funkce Magic Slide. Ta je navržená tak, aby zajistila Full View displej, aniž by omezila další praktické funkce telefonu. Skrytá přední kamera přibližuje poměr obrazovky k tělu telefonu na téměř 100 %. Tím překonává dosavadní výzvu vypořádání se se zabudováním kamery do displeje a přináší dosud nevídaný vizuální zážitek. Stažením horní části displeje je možné aktivovat všechny funkce umělé inteligence.

Honor Magic 2 je futuristický smartphone bez rámečků

Kromě revolučního designu je Magic 2 prvním telefonem Honor, který má podporu nabíjení 40W Magic Charge a pro vyšší bezpečnost disponuje i patnácti úrovněmi ochrany nabíjení. Mobil automaticky rozezná baterii, kabel a nabíječku. Teprve tehdy, když jsou všechny tři části vyhodnoceny jako bezpečné, se začne nabíjet pomocí rychlého nabíjení Super Charge.

Více informací o Honoru Magic 2 již výrobce nezveřejnil. Nezbývá tak než doufat, že až se tento smartphone začne prodávat, budou si jej moci zakoupit i čeští zákazníci. V případě první generace Magicu takovou možnost neměli.Tagy: Honor Magic 2  Honor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.