Zalman uvede v září do prodeje nové produkty
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.8.2018

Na veletrhu Gamescom představila značka Zalman více než desítku nových produktů. Novinky budou na český trh uváděny postupně od září.

Hráče zaujmou především nové počítačové skříně s LED podsvícením, nové typy chlazení a také zbrusu nové designové gamingové myši. Mezi novými produkty nechyběly na veletrhu Gamescom ani chladicí podložky pod notebooky.

Nové počítačové skříně řady K formátu mid-tower se vyznačují moderním designem s netradičním podsvícením, skříně řady S jsou naopak maximálně strohé a používají efektní kartáčovanou ocel. Nabídku nových skříní uzavírají modely H4, X3 a Z7 Neo. Nové myši Zalman by se měly vyznačovat příznivým poměrem cena výkon, zatímco nová procesorová chlazení garantovat dostatečný chladicí výkon. Alespoň takto o nich výrobce informuje.

Nové produkty Zalman jsou již zařazeny do výroby a na český trh budou postupně uváděny příští měsíc.

 Zalman uvede v září do prodeje nové produktyTagy: Zalman  Gamescom  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
26.8.2018 15:05:39   217.112.164.xxx 51
Od Zalmanu jsem kupoval loni jejich top class skříň Neo a větší shit jsem neměl. Nekvalitní provedení, rozebrání při sebevětší opatrnosti znamená poškození. Hnus. Už nikdy víc. To jsem si mohl připlatit 300 a koupit Thermaltake

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.