Už za týden se dočkáme nové programovací hry, mrkněte na trailer
autor: Martina Lipertová , publikováno 16.8.2018

Přesně za týden vyjde nová programovací hra od společnosti Tomorrow Corporation. Jedná se o titul 7 Billion Humans, pokračování titulu Human Resource Machine, který se objevil v našem seznamu nejlepších programovacích her.

Human Resource Machine hráče velmi účinným způsobem učil základy programování, respektive programovacích příkazů a to skrze pracovní úkony, které ve hře musela vykonat jeho postavička. Jednalo se o skvělý mix Lemmings a sudoku v temném, ale přitom lehce komickém grafickém stylu, který je pro Tomorrow Corporation (World of Goo a Little Inferno) typický.

7 Billion Humans je přímým pokračováním Human Resource Machine, máme však očekávat několik podstatných rozdílů. Předně se ve hře objeví nový programovací jazyk, který si napsali sami vývojáři. Dále nás čeká možnost zadávat příkazy současně hned několika pracovníkům najednou, díky čemuž by hra měla být o něco komplexnější a zároveň obtížnější. Celková herní doba se pak také podstatně natáhla – hra nabídne celkem 60 unikátních puzzlů.

Zmiňovaný trailer najdete na konci článku. Pokud vás zaujme, v kalendáři si zaškrtněte datum 23. srpna, kdy tato hra vyjde na Steamu.Tagy: hry  hra  programování  programovací hra  human resource machine  7 billion humans  Tomorrow Corporation  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.