Sluchátka Bose QuietComfort 35 II podporují nově digitální asistentku Alexa
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.8.2018

Po aktualizaci firmwaru, které probíhá jednoduše pomocí aplikace Connect, lze nově ve sluchátkách QuietComfort 35 II využít digitální asistentku Alexa od Amazonu. Ta je samozřejmě úzce navázána na služby, které Amazon nabízí, jako například Prime či Music Unlimited. Ty nabízejí od loňského roku i českým zákazníkům možnost streamování filmů, seriálů, hudby nebo využití elektronických knih a časopisů.

Implementace Alexy do sluchátek Bose QuietComfort 35 II navazuje na již stávající možnost využití asistentů Google a Siri a potěší prozatím anglicky mluvící uživatele. Asistentka se vždy spouští tlačítkem umístěným přímo na sluchátkách, které má standardně funkci ovládání úrovně potlačení okolních zvuků. Nemůže se tedy stát, že by uživatel aktivoval některé pokyny nechtěně pouhým hlasem. Používáním digitální asistentky přebírá toto tlačítko novou funkci.

Jak na aktualizaci?

Postup je jednoduchý, stačí, když si uživatel ve sluchátkách updatuje s pomocí aplikace Bose Connect firmware. Poté je třeba do smartphonu nainstalovat aplikaci Amazon Alexa a zaregistrovat se. Následně pak v aplikaci zvolít, že sluchátka chce používat pro komunikaci s asistentkou. Veškeré pokyny pak asistence předává hlasově se současným držením tlačítka na sluchátkách.

Bose QuietComfort 35 II patří mezi světově nejprodávanější sluchátka s funkcí noise cancelling, která potlačuje aktivně s využitím elektroniky nežádoucí zvuky z okolí a vytváří optimální poslechové podmínky.Tagy: Bose  Amazon  Alexa  QuietComfort 35 II  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.