Získejte zdarma taktickou střílečku Insurgency
autor: Martina Lipertová , publikováno 14.8.2018

Vývojářské studio New World Interactive za 4 dny vydá taktickou střílečku Insurgency: Sandstorm a při té příležitosti v několika následujících hodinách dává k dispozici svůj předchozí akční hit Insurgency ke stažení zdarma.

Získejte zdarma taktickou střílečku Insurgency

Insurgency je multiplayerová taktická střílečka, která k týmové hře nabádá poměrně brutálním příklonem k realismu, což v kontextu současných her znamená žádné automatické uzdravování a zcela jistá smrt v případě, že schytáte více než jednu ránu. Průměrné hodnocení této hry se na serveru Metacritics zastavilo na 77% v případě herních kritiků a na 8,3 bodů v případě hráčů.

Pokud vás tato hra zaujala, navštivte teď hned její stránku na Steamu a stahujte. K dispozici je zdarma a to až do zítřka. A ještě jedna skvělá zpráva na konec – nabídka zdarma v tomto případě skutečně znamená zdarma. Jakmile se vám přidá do vaší knihovny na Steamu, tak už ji tam budete mít navždycky.

Zdroj: PC GamerTagy: hry  hra  akční  FPS  střílečka  insurgency  insurgency: sandstorm  steam  zdarma  akce  multiplayer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

19 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.