Synology RackStation RS1219+ v prodeji, nabízí škálovatelnost úložiště a zároveň úsporu místa
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.8.2018

Společnost Synology představila zařízení RackStation RS1219+, což je zcela nový osmišachtový server nabízející škálovatelnost úložiště a podporu výkonných disků SSD M.2. Díky kompaktnímu designu se má vejít do dvousloupkové nebo nástěnné skříně a stát se dobrou volbou pro malé až střední podniky, které chtějí podpořit svůj rozvoj bez nutnosti značných investic do budování vlastního datového centra.

„Jsme si vědomi poptávky po vytváření miniaturních datových center s omezeným prostorem, a to obzvláště u rostoucích firem,“ říká Katarina Shao, produktová manažerka společnosti Synology. „Kapacitu úložiště zařízení RS1219+ lze po připojení jedné rozšiřovací jednotky RX418 rozšířit až na 144 TB. Pomocí mezipaměti tvořené diskem M.2 SATA SSD s duální kartou adaptéru M.2 SSD ve slotu PCIe lze zvýšit výkon a snížit latenci zařízení, aniž by bylo potřeba obsazovat přední přihrádky na disky.“ „Díky hloubce 12 palců se RS1219+ vejde do dvousloupkové skříně a umožňuje tak podnikat z omezeného prostoru bez nutnosti investice do sad ližin nebo serveroven,“ dodává Shao.

Zařízení RS1219+ používá systém DiskStation Manager, operační systém pro zařízení Synology NAS nabízející aplikace zvyšující zabezpečení dat a produktivitu práce. Společně s RS1219+ lze zakoupit doplňkovou službu prodloužené záruky Synology (EW202), která je dostupná ve vybraných regionech celého světa a nabízí až pět let záruky na hardware.

Doporučená cena Synology RackStation RS1219+ pro Českou republiku je stanovena na 29 699 Kč s DPH.

Synology RackStation RS1219+ v prodeji, nabízí škálovatelnost úložiště a zároveň úsporu místaTagy: Synology  RackStation RS1219+  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.