Monster Hunter World láme na počítačích rekordy
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.8.2018

Na konzolích se ji prodalo zhruba osm milionů kopií a další velký úspěch si hra na hrdiny Monster Hunter World připisuje i na platformě PC. Jak vyplývá ze statistik Steamchart, v první den jejího uvedení pro počítače ji souběžně hrálo 240 tisíc lidí (rekordem je 330 tisíc lidí). To z Monster Hunter World učinilo nejpopulárnější hru japonské produkce na Steamu.

A aby toho nebylo málo, tak na Steamu se letos jedná o vůbec nejúspěšnější novou hra, neboť nelítostné souboje s monstry bavily mnohem víc i než třeba české Kingdom Come Deliverance, které dosáhlo ve špičce „pouze“ na 96 tisíc souběžně hrajících lidí. Když už jsme u série Monster Hunter, tak letos na jaře bylo oznámeno, že se chystá film podle herní předlohy.

Ve snímku si hlavní roli střihne Milla Jovovichová, známá především ze série Resident Evil. Režie filmu, jehož rozpočet je stanoven na zhruba 60 milionů dolarů, se má ujmout Paul W.S. Anderson (Mortal Kombat, Vetřelec vs. Predátor, Pompeje). Natáčet se začne příští měsíc v Jižní Africe.

Monster Hunter World láme na počítačích rekordy

ZdrojTagy: Monster Hunter World  Capcom  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.