Pirátskou hru Sea of Thieves si již vyzkoušelo 5 milionů hráčů
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.8.2018

Titul Sea of Thieves si od dubna stáhlo již více než pět milionů hráčů. Oznámili to vývojáři ze studia Rare. Takový počet stažení je překvapivý vzhledem k vysoké pořizovací ceně hry (1 799 Kč) a tomu, že je dostupná pouze pro konzoli Xbox a počítače s Windows 10.

V Sea of Thieves se hráč stává pirátem, který je vyslán na cestu, aby se stal legendou. Do vínku tak dostává základní předměty, zbraně a loď, jejíž velikost záleží na počtu hráčů. Malou plachetnici dostane hráč sám, případně pokud hraje s jedním kamarádem. Velká plachetnice je pro tři až čtyři hráče.

Plněním úkolů hráčům roste reputace a s ní se jim odemykají těžší výpravy na divokém moři. Mimo hlavní úkoly mohou hráči dobývat pevnosti kostlivců, odkud mohou získat velké množství peněz.

Hra je snímána z pohledu první osoby a má pěknou grafiku, zvláště pokud hrajete na Xboxu One X. Sea of Thieves je totiž titul, který podporuje nejenom rozlišení 4K, ale také vysoký dynamický rozsah HDR, což oceníte při nejednom pohledu na západ slunce.Tagy: Sea of Thieves  Xbox  Rare  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.8.2018 22:30:46   95.105.132.xxx 40
Na tých 5 miliónoch stiahnutí nie je nič prekvapujúce. Do štatistiky sa určite počítajú aj ľudia ako ja, ktorí si aktivovali trial verziu Xbox gold na PC zadarmo na 14 dní a hru si stiahli. Zaujímavá by bola štatistika kúpené verzie hry vs. verzia hry z Xbox gold. Takže som za ňu nezaplatil ani cent a hral som. Minulý týždeň bola zase akcia, kedy bolo za 6€ predplatné Xbox gold na 3 mesiace. Takže za mňa hra na vyblbnutie s priateľmi za 6€ dobrá. K tomu mám samozrejme možnosť stiahnuť zadarmo aj iné hry v rámci Xbox gold. Nepočítam, že SoT budem hrať dlhšie ako tie tri mesiace, takže táto možnosť zahrať si za pár drobných mi vyhovuje.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.