Poslední update pro Surface Pro řeší problémy s přesností Surface Pen
autor: Martina Lipertová , publikováno 10.8.2018

Společnost Microsoft zareagovala na problémy s přesností Surface Pen při ovládání tabletů Surface Pro a vydala opravný update.

Problémy s přesností Surface Pen přicházejí v některých případech, kdy při psaní opřete svou ruku o displej tabletu Surface Pro. Někteří uživatelé si na ně stěžují dlouhé měsíce, řešení přišlo ale až nyní.

Poslední update pro Surface Pro řeší problémy s přesností Surface Pen

Dobrá zpráva je, že řešení je pouze softwarové. Tablet nemusíte reklamovat, stačí si stáhnout nejnovější aktualizaci firmwaru Surface Pro (dostupná v systému Windows Update). Někteří postižení uživatelé již potvrdili, že update problém řeší v plném rozsahu, a že ovládání perem je nyní zcela přesné i po položení ruky na displej.  

Společnost Microsoft s vývojem nového stylusu údajně strávila spoustu času, když se snažila vyladit reakční dobu a zapracovat novou funkci náklonu, takže je poměrně překvapivé, že jí problém s přesností Surface Pen unikl.

A jen tak mimochodem. V té době Microsoft tvrdila, že vytvořila nejrychlejší digitální stylus na světě. Pak jí ale předběhl Apple se svým Apple Pencil.

Zdroj: The VergeTagy: microsoft  surface pro  surface pen  update  aktualizace  chyba  apple  apple pencil  stylus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.