PES 2019 demo ukazuje novou fyziku míče i systém grafického znázornění únavy
autor: Martina Lipertová , publikováno 9.8.2018

Před pár dny jsme vás informovali o tom, jaké počítače si musíte připravit, abyste si mohli zahrát letošní ročník fotbalové hry PES 2019. V této novince jsme zároveň avizovali, že ještě před vydáním samotné hry dostanete k dispozici hratelné demo. To se nyní vyplnilo.

 

Demo PES 2019 můžete stáhnout ze Steamu (v případě Xboxu One a Playstationu 4 z příslušných obchodů s aplikacemi).

PES 2019 demo ukazuje novou fyziku míče i systém grafického znázornění únavy

Demo PES 2019 vás nechá hrát na 2 stadionech (Camp Nou, kde hraje FC Barcelona / Veltis arena, kde hraje Schalke 04) a za celkem 12 týmů (Liverpool, Barcelona, Schalke 04, Internazionale, Inter Milan, Monaco, Sao Paulo, Flamengo, Palmeiras, Colo-Colo, nároďák Argentiny a nároďák Francie). K dispozici budete mít módy Exhibition Match, kde můžete hrát jednotlivé zápasy, a Quick Match, který vás nechá poměřit síly online. Kromě toho je přítomný také kooperativní multiplayer, kde můžete hrát 3 na 3 s přáteli, nebo s AI.

Další zajímavostí, kterou demo hry nabízí, je nový systém únavy (visible fatigue). Díky tomuto systému jste vizuálně informováni o tom, že vaši hráči již nemají síly a nemůžete od nich čekat žádné atletické výkony. Co se týče grafiky, hra by vůbec měla vypadat o poznání lépe, nežli předchozí ročníky.

Jako každý rok nechybí ani lehce přepracovaná fyzika míče, která by opět měla být o něco realističtější a fotbalovější. K lepšímu pocitu ze hraní by pak měla přispět také nová mechanika střelby.

Pokud se vám nový ročník fotbalové hry PES 2019 líbí, nezapomeňte si v kalendáři zaškrtnout datum 30. srpna. Na toto datum je naplánováno vydání plné verze hry.

Zdroj: 1, 2

 Tagy: pes  pes 2019  pro evolution soccer  fotbal  hry  hra  demo  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.