Kupte si grafiku AMD Radeon a získejte hry Assassin's Creed Odyssey, Star Control: Origins a Strange Brigade zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.8.2018

Společnost AMD oznámila, že hráči mohou získat zdarma trojici PC her Assassin's Creed Odyssey, Star Control: Origins a Strange Brigade, pokud si nyní zakoupí některou z grafických karet řady Radeon RX Vega, RX 580 nebo RX 570 u vybraných obchodníků.

„Přidejte se ke galaktické komunitě v roce 2086 a užijte si napětí v bitvách vesmírných lodí ve hře Star Control: Origins. Postavte se prastarým silám zla ve Strange Brigade. A stvořte si svůj osud ve válkou rozervaném starověkém Řecku v epickém dobrodružství Assassin’s Creed Odyssey,“ uvádí zpráva AMD. Strange Brigade vychází 28. srpna, Star Control: Origins potom 20. září a hra Assassin’s Creed Odyssey bude uvedena 5. října.

Promo akce začala 7. srpna a potrvá do 3. listopadu letošního roku, vydané kódy ke hrám mohou zákazníci využít do 31. prosince. V České republice jsou zapojeny obchody 100Mega, Alza.cz, AT Computers, CZC.cz a TS Bohemia.

Kupte si grafiku AMD Radeon a získejte hry Assassin\'s Creed Odyssey, Star Control: Origins a Strange Brigade zdarmaTagy: AMD  Radeon  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.8.2018 19:06:21   82.117.143.xxx 00
Spíš než přidávat hry ke grafárnám, by měli nakopat doprdele prodejce, aby snížily marže...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.