Nové ovladače pro AMD grafiky jsou určené pro hry Monster Hunter: World a WoW: Battle for Azeroth
autor: Martina Lipertová , publikováno 7.8.2018

Zítra (ve čtvrtek 9. srpna) pro PC vychází Monster Hunter: World, které si už nyní můžete předobjednat na Steamu (za 59,99 eur). Vedle toho se na příchod tohoto skvělého RPG můžete připravit tím, že si stáhnete a nainstalujte nový ovladač grafických karet od společnosti AMD.

Ovladač Radeon Software Adrenalin Edition 18.8.1 zvyšuje o několik procent výkon grafických karet od AMD při hraní Monster Hunter: World. Zlepšení je pochopitelně závislé na typu vaší karty a také na nastavení grafiky ve hře.

Nové ovladače pro AMD grafiky jsou určené pro hry Monster Hunter: World a WoW: Battle for Azeroth

Abychom byli přesnější, u Radeon RX Vega 64 (8 GB) můžete čekat nárůst výkonu o 5 procent, u Radeon RX 580 (8 GB) o 6 procent (v obou případech při rozlišení 1920×1080).

Nové ovladače od AMD jsou optimalizované také pro hry World of Warcraft: Battle for Azeroth, We Happy Few a Madden NFL 19. A jak už to tak bývá, nové ovladače řeší také několik předchozích chybiček, například pády hry Fortnite při spuštění na Windows 7 atd.

Nejnovější verzi ovladačů od AMD si můžete stáhnout skrze Radeon Software, či manuálně skrze tyto stránky.

Zdroj: PC GamerTagy: grafická karta  AMD  Radeon  Radeon RX Vega 64  Radeon RX 580  ovladače  Monster Hunter: World  World of Warcraft: Battle for Azeroth  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.