GTA V se pořád skvěle prodává, brzy překročí nový milník
autor: Martina Lipertová , publikováno 3.8.2018

Akční hra v otevřeném světě Grand Theft Auto V, která byla vydána před téměř 5 lety, svým vývojářům z Rockstar Games (a potažmo i mateřské společnosti Take-Two Interactive) stále skvěle vydělává.

Společnost oznámila, že GTA V je jen krůček k překročení milníku 100 milionů prodaných kusů. Přitom v květnu společnost Take-Two hlásila, že GTA V má na kontě už 95 milionů prodaných kusů. Za poslední 2 měsíce se tak celkové prodeje zvýšily o dalších cca 5 milionů.

GTA V se pořád skvěle prodává, brzy překročí nový milník

GTA V je obrovský hit. Několik měsíců po jejím vydání se pravidelně umisťovala na prvním místě nejprodávanějších her. Mnohem zajímavější ovšem je, že ještě v červnu tohoto roku byla v tomto žebříčku třetí, přičemž překonala i nově vydané hry jako  například The Crew 2.

Velký úspěch GTA V v posledních dnech se dá přičítat především modu GTA Online, který herní zážitek významně prodlužuje.

U nás na PC Tuningu dostalo GTA V absolutní hodnocení, což se stalo jen dvakrát v novodobé historii našeho deníku. Doufejme, že Rockstar Games brzy přijde s dalším přídavkem, tentokrát v podobě plnohodnotného pokračování.

Zdroj: GameSpotTagy: GTA 5  GTA V  Grand theft auto 5  Rockstar Games  Take-two Interactive  prodeje  milník  rekord  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.