Česká hra Vigor vstupuje do režimu Xbox Game Preview
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.7.2018

Novinka Vigor z dílny Bohemia Interactive vstupuje do Xbox Game Preview. Hráči si po dobu trvání tohoto režimu mohou za 19, 99 eur (zhruba 512 Kč) zakoupit balíček Vigor Founder’s Pack zaručující neomezenou dobu hraní a přinášející unikátní předměty i bonus v herní měně.

Free-to-play novinka Vigor vyvíjená českým studiem Bohemia Interactive exkluzivně pro konzoli Xbox vstupuje do režimu Game Preview. Titul byl poprvé představen na letošním veletrhu E3 a jedná se shoot ‘n‘ loot střílečku z pohledu třetí osoby odehrávající se v alternativní historii, konkrétně ve válkou zdevastovaném Norsku roku 1991. Hráči budou muset čelit smrtelně nebezpečným střetům s ostatními a zároveň sbírat materiál pro vybudování vlastního úkrytu.

Do prostředí Skandinávie po zničujícím fiktivním konfliktu zavítalo během programu Closed Preview, jež proběhl mezi 12. a 25. červencem tohoto roku, 75 000 hráčů. Od 30. července je Vigor přístupný již všem majitelům konzole Xbox One v rámci režimu předběžného přístupu Game Preview. Díky tomu si kdokoliv může hru vyzkoušet po dobu dvou hodin, což je dvojnásobek oproti času obvykle nabízenému ostatními tituly v tomto režimu.

Pokud budou hráči chtít ve hře pokračovat i po uplynutí limitu, mohou si zakoupit Vigor Founder’s Pack za 19, 99 eur. Ten bude exkluzivně přístupný pouze během trvání režimu Xbox Game Preview a kromě již zmíněné neomezené doby hraní svým majitelům bude postupně zpřístupňovat sadu unikátních předmětů, jimiž lze vylepšit vzhled postavy a jež po oficiálním vydání hry v únoru 2019 již nebude možné získat.

Balíček také obsahuje bonus v prémiové herní měně, konkrétně půjde o 1400 korun (Crowns). Po plánovaném spuštění nákupů přímo ve hře si za ně bude možné nakoupit další předměty kosmetického rázu. Výhodnost balíčku navíc potvrzuje fakt, že po opuštění předběžného postupu bude v něm obsažená herní měna stát více než dvojnásobek ceny Vigor Founder’s Pack.Tagy: Bohemia Interactive  Vigor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.