No Man's Sky vypadá díky poslednímu updatu o mnoho lépe
autor: Martina Lipertová , publikováno 29.7.2018

Vesmírná survival explorační akční hra No Mans Sky neměla jednoduchý porod. Tvůrci ji před vydáním vykreslovali v senzačním světle, přičemž si hráči možná ještě spoustu věcí přikreslili a oheň byl na střeše. Jak psala i Lucka Jiříková ve své recenzi, od této hry jsme prostě čekali, mnohem, mnohem více.

Případů, kdy očekávání hráčů přesáhnou rozumnou mez a kdy se pod tíhou následného zklamaní zhroutí i poměrně solidní hry, se v herní historii objevuje více. V případě No Man’s Sky to ale má docela dobrý konec.

No Man\'s Sky vypadá díky poslednímu updatu o mnoho lépe

No Man\'s Sky vypadá díky poslednímu updatu o mnoho lépe

Tvůrci totiž na hru nezanevřeli, ale postupně ji updatovali, takže její kvalita šla za ty měsíce významně nahoru. Poslední update (Next) pak do hry vnesl také významné grafické úpravy. A když píšu významné, myslím tím skutečně významné.

Při porovnání hry předtím a nyní nemusíte obtížně hledat drobné detaily. Rozdíl vás zkrátka udeří do očí. Nejspíš také proto se o víkendu k No Man’s Sky vrátila spousta lidí (a další spousta si hru zakoupila). Server PC Gamer informoval o tom, že v neděli si v jednom okamžiku zapnulo na 97 tisíc hráčů. To je téměř polovina lidí, která ke hře usedala v roce 2016, kdy No Man’s Sky vyšla (212 tisíc najednou hrajících hráčů).

I já jsem No Man’s Sky v době vydání hrála a i já jsem z ní byla lehce zklamaná. Poslední update mě ale přiměl, abych ji znovu nainstalovala a trochu si zahrála. Tento týden je ve znamení nových vesmírných objevů!Tagy: No Man’s Sky  update  grafická úprava  grafický update  grafika  hry  hra  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.